Víkend na Beckove: Assassini a Hradný biograf

Na prelome prázdnin sme si pre návštevníkov hradu pripravili v sobotu večer druhé premietanie Hradného biografu. Tentokrát sme si pripravili film na želanie z roku 1985, ktorý je rozprávkou o sile lásky dvoch mladých ľudí. Nedeľa sa ponesie v duchu netradičného podujatia pod názvom “Assassini na Beckove”. Dynamická show s využitím a prezentáciou parkouru a freerunningu je dnes atraktívna najmä pre mladých návštevníkov.

Sobota 4.8.2018 od 9:00 do 18:00 – Burza starých kníh na hrade Beckov

V spolupráci s obecnou knižnicou Beckov sme si pre vás pripravili burzu starých kníh. K dispozícii budú vyradené knihy z obecnej knižnice, darované a nezaradené do knižničného fondu. Zakúpením knižky prispejete na kúpu nových kníh. Cena jednej knihy je jednotná a to 0,50 €. Predaj bude prebiehať na dolnom nádvorí na hlavnom pódiu.

Sobota 4.8.2018 o 21:00 – Hradný biograf: Jastrabia žena

Druhé premietanie v poradí bude trošku záhadné. Pripravili sme si film na vaše želanie, Jastrabia žena. Film Richarda Donera z roku 1985 v hlavnej úlohe s Matthew Broderickom, Michelle Pfeiffer a Rutgerom Hauerom je príbehom malého zlodeja Filipa Gastona, ktorý pri úteku z väzenia biskupa z Aquilei stretne rytiera Etienna de Navarru a stáva sa jeho sluhom. Rytier putuje krajinou so svojím jastrabom a Filip veľmi rýchlo zistí, že títo dvaja sú spolu zviazaní strašlivou kliatbou.

Tento film je dnes už klasikou. Spríjemnite si prvý víkend augustový romantikou pod hviezdami na hrade Beckov.

Vstupné na toto predstavenie je dobrovoľné.

Nedeľa 5.8.2018 od 9:00 až 18:00 – Assassini na Beckove

Nedeľa sa ponesie v duchu netradičného podujatia pod názvom “Assassini na Beckove”. Dynamická show s využitím a prezentáciou parkouru a freerunningu je dnes atraktívna najmä pre mladých návštevníkov. Tí si po prehliadke hradu budú môcť pozrieť prezentáciu rôznych techník a skokov a súčasne si počas workshopu aj niečo na vlastnej koži vyskúšať.

Akrobatické vystúpenia plné dynamiky. Nacvičené choreografie. Workshopy parkour a freerunning.

Program:
11.00 Akrobatické predstavenie, ktoré vás prevedie celým hradom.
13.00 Workshop na dolnom nádvorí s možnosťou vyskúšania s jednotlivých techník, skákania a pre šikových aj premetov. Spojené s krátkou prednáškou o freerunningu a parkoure.
15.00 Akrobatické predstavenie, ktoré vás prevedie celým hradom.
17.00 Workshop na dolnom nádvorí s možnosťou vyskúšania s jednotlivých techník, skákania a pre šikových aj premetov. Spojené s krátkou prednáškou o freerunningu a parkoure.

Dátum: 4.8. a 5.8.2018
Miesto: Hrad Beckov, Beckov
Vstupné VÍKEND s programom

Dospelý (od 18 r.) 5,00 €
Dôchodci, ZŤP, študenti (15-26r.) 4,00 €
Deti (od 6 do 15 r. v sprievode dospelého) 3,00 €
Deti (od 3 do 6 r. v sprievode dospelého) 0,50 €
Rodinné vstupné (2 rodičia+2 deti do 15r. )/td> 12,00 €
ZŤP deti do 15 r. zdarma