Stretnite sa so svojimi obľúbenými rozprávkovými bytosťami!

Pre všetky deti, ale i pre dospelých, ktorí sú stále deťmi a milujú rozprávky, sa aj tento rok pripravuje mimoriadne obľúbená Prechádzka rozprávkovým parkom.  Stretnutie s rozmanitými rozprávkovými bytosťami sa uskutoční v sobotu 8. júna 2019 od 10:00 do 15:00. 

Prechádzku rozprávkovým parkom aj tento rok organizuje partia nadšencov, ktorých zastrešuje materské centrum Úsmev. Akcia sa koná s podporou Mesta Piešťany a oblastnej organizácie cestovného ruchu Rezort Piešťany.

Podujatie je určené pre rodiny s deťmi. Tie sa v Mestskom parku majú možnosť stretnúť so svojimi obľúbenými rozprávkovými bytosťami a plniť jednoduché úlohy na stanovištiach, za ktoré na záver získajú drobnú odmenu. V minulých rokoch navštívili podujatie Šipková Ruženka, Shrek s Fionou, Janko a Marienka spolu s Ježibabou, ale i Spiderman, či iné súčasné rozprávkové bytosti. Aktuálne zoznam tohtoročných rozprávkových hostí organizátori ešte nezverejnili, ale určite sa máte na čo tešiť.

Tešiť sa však môžete určite na množstvo atrakcií pre deti, sokoliarov a odmeny na záver po zvládnutí úloh na všetkých stanovištiach.