Sobotné oslavy Odhalenia sochy Ľudovíta Wintera so skvelou hudbou

Na takýto výborný program sa môžete tešiť v sobotu 11. mája v rámci slávnostného odhalenia sochy Ľudovíta Wintera. Po odhalení sochy Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste sa oplatí presunúť do Hudobného pavilónu v Mestskom parku. Čaká Vás skvelá hudba od Funny FellowsArt music orchestra a Fragile. Začíname o 15:00 a vstup na všetky podujatia v rámci osláv je voľný!

Pri žiadnom podujatí na podporu projektu sochy Ľ. Wintera nechýbal skvelý tím Balneologického múzea Piešťany pod vedením pána riaditeľa Krupu a nebude tomu inak ani v tento slávnostný deň. V mestskom parku pred Balneologickom múzeu si pre vás pripravili výstavu historických fotografií s Winterovcami a Piešťanmi. Zakúpiť si budete môcť aj zaujímave knihy z edičnej činnosti a získať voľný vstup do expozície.

Pri tejto slávnostnej príležitosti sa vydáva aj príležitostná poštová pečiatka s vyobrazením sochy Ľudovíta Wintera. Inaugurácia prebehne v sobotu o 13:00 na Kolonádovom moste pred odhalením sochy a pečiatka bude k dispozícii nasledujúcich 7 dní na Pošte Piešťany 1.