Rafinovaná tragikomédia „Odchody vlakov“ v podaní Adely a Viktora Vincze

So svojim divadelným predstavením vypredávajú slovenské sály! Adela a Viktor Vinczeovci ako protagonisti rafinovanej tragikomédie pre dvoch hercov ODCHODY VLAKOV od scenáristu Petra Zelenku. 80 minút absurdných situácií, láskavého humoru a nečakaných zauzlení, ktoré vás prinútia zamyslieť sa nad rolami, ktoré v živote máme a hráme.

Druhá séria úspešnej, vynaliezavej a invenčnej komédie pre dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy hry Michaela Frayna.

ODCHODY VLAKOV sú príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah. Počas 80 minút prináša hra množstvo zábavných a krkolomných situácií. Tragikomické konanie oboch hlavných postáv odráža ich túžbu po uznaní a vzájomnej blízkosti na javisku i mimo neho. Komický a zároveň citlivý príbeh nabáda k zamysleniu sa nad rolami, ktoré v živote všetci hráme a často nedokážeme určiť, ktorá z nich je tou pravou.

Predstavenie je výnimočné netradičným spracovaním príbehu, scenára a réžie i hereckým obsadením televíznych moderátorov Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho.

Účinkujú: Adela Vinczeová, Viktor Vincze
Scenár: Petr Zelenka
Hudba: Norbert Vizvári
Réžia a dramaturgia: Viktor Vincze st.

Dátum: 20.2.2019 o 19:00 hod.
Miesto konania: Dom umenia Piešťany
Dĺžka predstavenia: 80 minút
Vstupné: 16,- a 18,- €  / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.predpredaj.sk

Piešťanský cyklista a barlista

💥SÚŤAŽ O DVE VSTUPENKY DO PIEŠŤAN🎭Vinczeovci hrajú 20.2. svoje predstavenie 🚂ODCHODY VLAKOV v Dome umenia v Piešťanoch. Pozdravujú vás z nakrúcania Chart Show a ponúkajú dva lístky!➡️Stačí ak lajknete tento post a do komentára napíšete "ZDIEĽAM"⬅️Alebo nečakajte a chyťte sí dobré miesta hneď, kým ešte sú🔽https://bit.ly/2Uss1kl

Uverejnil používateľ Odchody vlakov – Adela a Viktor Štvrtok 31. januára 2019