Pozrite sa na Piešťany z hora, množstvo zaujímavostí uvidíte ako na dlani

Pozrite sa na zaujímavé miesta v Piešťanoch z netradičného uhla, teda z výšky. Obľúbené lokality ako Lodenica, Lido, či Mestský park si teraz môžete pozrieť na panoramatických snímkach z výšky. Autorom je Ľubomír Harmanovský z Blonde Chamomile.

Prvá panoramatická snímka zachytáva obľúbenú športovú lokalitu Lodenica na brehu Váhu. Z netradičného uhla sa môžete pozrieť na trasu Kolookruhu, areál vodných športov, Piešťanský pivovar, reštauráciu Lodenica, hotel Máj, či autocamping Lodenica.

Ďalšia „vzdušná“ panoráma zachytáva sútok Váhu a Biskupického kanála a najjužnejší cíp vážskeho ostrova Lido, ktoré je obľúbenou lokalitou na trávenie voľného času v prírode. Na sníme vidieť tiež Kolonádový most – najdlhší krytý most v strednej Európe, či piešťanský Dom umenia, ktorý poskytuje domácim i návštevníkom množstvo kultúrnych zážitkov. Na ľavej strane Váhu sa nachádzajú Kúpele Piešťany, ktoré máte vďaka tejto panoráme ako na dlani.

Tretia z panorám ukazuje krásu zelených pľúc mesta Piešťany, ktorým je Mestský park. Na jeho severnom okraji sa nachádza športová zóna s tenisovým areálom, basketbalovou halou a futbalovým štadiónom. Hneď vedľa nej nájdete Hotel Park.