Loading Udalosti

« All Udalosti

  • This udalosť has passed.

Festival Červeník 2018

10.8.2018 - 11.8.2018

10€

Výborná atmosféra, skvelá zábava a zmes všetkých hudobných žánrov! Červenícke slávnosti spevu, hudby a tanca vstupujú v tomto roku do 53. sezóny a opäť prinesú unikátny program. Na festivale 10. a 11. augusta v Amfiteátri Červeník zahrajú obľúbenci IMT Smile, legendárny Peter Nagy so skupinou Indigo, speváčka Zuzana Smatanová, kapely HEX, Tublatanka, Polemic, Žoči Voči, Slobodná Európa či česká skupina Jelen.Nenechajte si ujsť festival s neopakovateľnou atmosférou, ktorý štartuje už tento piatok. Stretneme sa 10. a 11. augusta v Červeníku!

Tradícia skĺbená s rockovými a popovými rytmami! Festival Červeník je unikátom s neopakovateľnou atmosférou. Návštevníci všetkých vekových kategórií sa tešia na jednu z našich najlepších kapiel IMT Smile, ktorá letné koncertovanie obľubuje.

Festival Červeník sa tento rok bude v malej západoslovenskej obci v okrese Hlohovec konať po 53. krát a štartuje už v piatok 10. augusta. Nenechajte si ujsť festival s jedinečnou atmosférou a skvelým programom, okrem IMT Smile a Zoči Voči vám zahrajú Peter Nagy a Indigo, HEX, Tublatanka, Polemic, Zuzana Smatanová, Slobodná Európa, King Shaolin, Jelen, Bystrík Banda, Marián Greksa a Delykvenc, Malý Pric, TheChronicSleepers či Symfobia. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.sk.

Podrobnosti

Začiatok:
10.8.2018
Koniec:
11.8.2018
Cena:
10€
Udalosť Category:
Udalosť Tags:
Webstránka:
http://www.festivalcervenik.sk

Miesto udalosti

Amfiteáter Červeník
Kalinčiakova 371/28
Červeník, 920 42
+ Google Map
Webstránka:
http://www.festivalcervenik.sk