Na Silvestra si môže užiť príjemný deň na Čachtickom hrade

Posledný deň starého roka môžete stráviť na Čachtickom hrade. O správnu atmosféru a zábavu sa budú starať rytieri Vir Fortis zo Zvolena. Pripravená je ohňová a dymová rozlúčka so starým rokom, ale budete si môcť tiež pochutiť na zabíjačkových špecialitách či grilovaných rybách, alebo palacinkách.

V poslednú nedeľu starého roka bude hrad otvorený od 10:00 h do 16:00 h. Okrem už spomenutého si budete  môcť užiť streľbu z palných zbraní, vyraziť si mince, či stať sa rytierom alebo dvornou dámou. Rovnako sa bude súťažiť o najkrajšiu kresbu hradu. Rozlúčka so starým rokom bude ohňová a dymová, pričom budete môcť tiež poslať novoročné priania.

O chuťové poháriky sa vám v tento silvestrovský deň postarajú zabíjačkovými špecialitami, domácimi čipsami a tyčinkami, grilovanými rybami z domáceho chovu, chutnými palacinkami, kráľovskou horúcou čokoládou, ovocnými vínami od ovocinára zo Skalice, vereným vínom, či čajom a kávou.

Hrad je otvorený v medzisviatočnom období denne od 10:00 h do 15:00 h v prípade priaznivého počasia. Aktuálne info sa dozviete na FB stránke Čachtický hrad.

-rp-