Mikuláš pomaly balí veci a chystá sa do Piešťan. Prečítajte si, kde všade sa s ním môžete stretnúť.

Počuli sme, že Mikuláš si už pomaly balí veci a chystá sa na cestu do Piešťan. V stredu 5. decembra a vo štvrtok 6.decembra opäť príde potešiť všetky deti v Piešťanoch. Pripravili sme pre vás prehľad miest, ktoré Mikuláš navštívi aj so svojimi pomocníkmi, anjelom a čertom.

Streda 5.12.2018 / 16:00 / Kino Fontána

Srdečne pozývame všetky deti a rodičov 5. decembra o 16:oo do kina Fontána na MIKULÁŠA. Vystúpia deti z tanečného krúžku, pripravili sme si pre vás aj výstavu výtvarných a keramických prác a samozrejme príde aj Mikuláš. Tešíme sa na vás.

Streda 5.12.2018 / 17:00 h. / Materské centrum Úsmev

Čakanie na Mikulášsku partiu si spríjemnite vianočnými pesničkami, hrami a nebude chýbať ani vianočný punč. Vstupné je dobrovoľné, nezabudnite priniesť a označiť balíček s menom dieťatka a odovzdať pracovníčke pri vstupe.

Štvrtok 6.12.2018 / 13:00-15:00 h. / Pražiareň kávy Classic coffee

Rok sa s rokom stretol a Mikuláš sa opäť rozhodol prísť aj do Pražiarne kávy Classic coffe na Námestí 1.mája 1 v Piešťanoch. Kým Mikuláš deťom rozdá sladkosti a vitamíny, Piešťanské Čajky vám s radosťou pripravia lahodnú kávičku.

Okrem toho di môžete pochutiť i na dobrotách z výrobne oplátok Guden Guden, z novej reštaurácie Naše, alebo varenom vínku z Karafky. Svojím dobrovoľným príspevkom podporíte deti – Sofiu a Alexa, ktorí si našu pomoc skutočne zaslúžia.

Príďte aj Vy podporiť dobrú vec a popri tom si pochutiť na dobrotách od Pražiareň kávy, Guden Guden, Naše a Karafka.

Štvrtok 6.12.2018 / 17:00 / Námestie slobody

Mikuláš, anjel a čert na námestí s mikulášskou nádielkou pre deti.