Kvetinový raj v Piešťanoch – Victoria Regia 2018

Na prelome leta a jesene, od 19. do 23. septembra 2018, sa Kultúrno spoločenské centrum Fontána a Aupark premenia na kvetinový raj. Každoročné Majstrovstvá Slovenska vo viazaní a aranžovaní kvetov Victoria Regia a tradičné kvetinové korzo vyhlasujú už svoj 25. ročník súťaže. Hlavnou témou tohto ročníka súťaže je Symfónia v kvetoch.

Z Victorie Regie sa už dávno stala najväčšia floristická udalosť na Slovensku, národnú súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetov si pravidelne prichádzajú pozrieť tisícky návštevníkov. Najkrajšie exponáty si budete môcť pozrieť v KSC Fontána a Auparku od 20. do 23. septembra 2018. Súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov si môžete pozrieť deň pred, 19. septembra 2018. Prekrásne kvetinové korzo pôjde z Kúpeľneho ostrova k Hudobnému pavilónu v mestskom parku a bude zdobiť ulice Piešťan v sobotu 22. septembra o 14. hodine. Po kvetinovom korze a vyhlásení výsledkov v Hudobnom pavilóne zahrá do nôty kapela Ludo Kuruc Band, ktorá vzdá poctu hudobnému velikánovi Karolovi Duchoňovi.

Victoriu Regiu a obľúbené Kvetinové korzo môžete zažiť na vlastnej koži a vidieť na vlastné oči, ak od 19. do 23. septembra navštívite Piešťany.