Kvalitný rum s lahodnou čokoládou – aj takéto spojenia zažijete v Zuckmann Ville

Kvalitný rum, čokoláda, kandizované ovocie a krásne prostredie. Spojenie lahodných chutí si môžete vychutnať v piešťanskej reštaurácii Zuckmann Villa a určite vás zima nezaskočí.

 

Ochutnajte Ron Caney 5y / Cuba, Pyrat X.O.Reserve / Anguila, Ron Millonario XO / Peru, Plantation Extra Old / Barbados, Zacapa 23 / Guatemala v spojení s lahodnou čokoládou a kandizovaným ovocím. Tieto chute vás isto nenechajú chladnými ani v najtuhšej zime.

Tieto lahôdky si môžete dopriať denne v reštaurácii, alebo prostredníctvom riadenej degustácie v rumovom klube spolu s rum ambasádorom. Na takúto degustáciu je možné dohodnúť si aj špeciálne značky. Minimálny počet ľudí na degustáciu je osem, pričom v predvianočnom čase je to vynikajúci tip na strávenie príjemných chvíľ s partiou alebo vrámci firemných večierkov.

Zuckmann Villa bola postavená v 18. storočí ako meštiansky dom. Počas svojej histórie slúžila mnohým účelom. Jej životná linka je spojená so židovským obchodníkom p. Zuckmannom, ktorý dom rozšíril a využíval ako sídlo svojej rodiny, ale aj s kúpeľníctvom. V roku 2008 schátraný dom kúpila súčasná majiteľka s cieľom vrátiť mu bývalú slávu. Začala sa rozsiahla rekonštrukcia, v rámci ktorej bola zrekoštruovaná nielen Villa, ale aj pivničné priestory. Striktný dôraz bol kladený na zachovanie pôvodného štýlu a ladenia. Zuckmann Villa po rekonštrukcii ponúka nielen skvelé posedenie v kaviarni a reštaurácii s terasou, ale aj vysokokvalitné ubytovanie.

www.zuckmann.sk

rp