Koncert obľúbenej bábkovej dvojice Hanička a Murko pre malé deti

Populárne, farebné, mäkučké a priateľské bábky – malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko – vyrazili v októbri na svoje prvé koncertné turné pri príležitosti vydania pesničkového DVD pre deti. V rámci turné navštívia aj Piešťany!

Haničku a Murka poznáte z Detskej televízie RiK a z YouTube. Ich predstavenie je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Je určené pre malé deti – predovšetkým v škôlkarskom veku. Deti sa doň môžu aktívne zapájať a pri tanci použijú aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka.

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov – sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili.

Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi Betkou a Miškom. Nebude chýbať autogramiáda k novému DVD Pesničky pre škôlkarov – škôlkarka Hanička si nacvičila svoj podpis a Murko zase odtlačok svojej labky :). Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček Murkove čokoládové lízatko!

Miesto konania: MsKS – Malá scéna, Ul. A. Dubčeka 27, Piešťany
Dátum: 16.11.2018 o 16:00 hod.
Cena: 5,00 €
Každý návštevník – dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok – musí mať platnú vstupenku.

Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie). ZŤP platia zľavnené vstupné 1 € (sprevádzajúca osoba platí plnú cenu).

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku a Instagrame (@hanickaamurko). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube a na stránke www.mackastrakata.sk .

Kontakt: Lucia Zimanyiová, 0905 486699, manager@mackastrakata.sk