Hľadáte romantický relaxačný pobyt, či dlhší liečebný program? Kúpele Piešťany začínajú rok so skvelými zľavami

Kúpele Piešťany začínajú rok 2018 so skvelými ponukami. Hľadáte romantický alebo kratší relaxačný pobyt, prípadne dlhší liečebný program? Určite si vyberiete spomedzi špeciálnych ponúk, ktoré môžete teraz získať so zaujímavými zľavami.

Zažite krásne okamihy s vašou polovičkou a doprajte si dávku relaxu, pohody a romantického pobytu. Vychutnajte si jedinečné chvíle vo dvojici na maximum.
V cene Romantického pobytu na Valentína je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, polpenzia, bezplatné využívanie bazénov a sauny, bezplatný vstup do Danubius Premier Fitness klubu, doplnkový voľnočasový program. Ako extra bonus získate jeden bezplatný vstup do bahniska a zrkadliska, bezplatné parkovanie, večeru pri sviečkach a taktiež zľavu 10% na ďalšie voľno-predajné procedúry. Ponuka je platná pre Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** a Danubius Health Spa Resort Esplanade****.

Cena už od 136,- € / 2 noci / os. Platnosť ponuky je od 1.2.2018 do 28.2.2018.

Aktuálne si môžete tiež dopriať Komplexný kúpeľný pobyt 14=12. Spravte pre svoje zdravie niečo výnimočné a doprajte si pobyt zameraný na zvýšenie pevnosti svalov a pohybového systému. V cene je zahrnuté ubytovanie na 14 nocí za cenu 12 nocí, plná penzia, bezplatné využívanie bazénov a sauny, bezplatný vstup do Danubius Premier Fitness klubu, doplnkový voľnočasový program. To najlepšie z balíka – 48 procedúr za pobyt, vstupné, výstupné a priebežné zdravotné vyšetrenia, diagnostika a laboratórne testy.

Ponuka je platná pre Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** a  Danubius Health Spa Resort Esplanade****. Platnosť ponuky je do 28.3.2018. Cena  už od 1.356,- € / 14 nocí / os.

 

Oddýchnite si s obľúbeným kúpeľným pobytom Chuť Piešťan 1 noc grátis 4=3, ktorý ponúka unikátne piešťanske procedúry.  V cene je zahrnuté ubytovanie na 4-7 nocí, polpenzia, bezplatné využívanie bazénov a sauny, bezplatný vstup do Danubius Premier Fitness klubu, doplnkový voľnočasový program. V balíku je tiež konzultácia s lekárom a 6 až 15 liečebných procedúr podľa dĺžky trvania pobytu.

Ponuka je platná pre Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** a  Danubius Health Spa Resort Esplanade****. Platnosť ponuky je do 28.3.2018. Cena už od 105,- € / noc / os.

 

 

Zaujímavý je aj pobyt Oddych na ostrove. Doprajte si oddych a vychutnajte si bezstarostný pobyt so špeciálnou ponukou. V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, polpenzia, bezplatné využívanie bazénov a sauny, fľaša minerálnej vody pri príchode, vstup do Danubius Premier Fitness klubu, doplnkový voľnočasový program. Extra bonusom je 1x vstup do bahniska a zrkadliska a bezplatné parkovanie.

Ponuka je platná pre Danubius Health Spa Resort Thermia Palace***** a Danubius Health Spa Resort Esplanade****. Platnosť ponuky je do 28.3.2017. Cena už od 126,- € / 2 noci / os.

 

Ďalšie zaujímavé a  zľavnené balíky nájdete tu.