Dostaňte sa do formy s komunitou Octago

Vášeň pre zdravý životný štýl. To spája a poháňa vpred ľudí z komunity Octago. Cvičia s vlastnou váhou a budujú jedinečné ihriská pre tento krásny šport.

Ich víziou je byť synonymom aktívneho životného štýlu. Rozhodli sa ľudí priblížiť k športu a prirodzenému pohybu. Je to partia nadšencov, ktorí pretavili svoju vášeň do podnikania. Sú Octago.

Ako sami úvádzajú:

Budujeme jedinečné ihriská na cvičenie s vlastnou váhou a aktívne podporujeme rozvoj tohto športu. Všetky naše činnosti smerujú k jednému cieľu. Ukázať ľuďom ako tráviť svoj čas zmysluplne, prácou na sebe. Buď aj ty Octago.

Naším poslaním je umožniť každej generácii tráviť svoj čas zmysluplne. Chceme, aby sa ľudia zlepšovali po fyzickej, ale aj mentálnej stránke. Užívať si život naplno a vo forme. To je to, o čo bojujeme. Umožniť ľuďom žiť zdravšie. Pripojte sa k nám.

Podporovať mestá a komunity v športovom rozvoji je pre nás to najdôležitejšie. Vďaká nášmu novému programu OCTAGO, môžete mať ihrisko a pravidelné tréningy aj u vás Napíšte nám a spolu dokážeme rozhýbať vaše mesto.

Octago je zároveň vo finále dvoch podnikateľských súťažiach: mladí inovatívny podnikatelia a Social impact awards http://socialimpactaward.sk/hlasovanie/.

Novinkou je organizovanie letných campov v chorvátsku. Www.camps.octago.sk

Web:
http://www.octago.sk/domov/

Facebook:
https://www.facebook.com/octago8

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UC83s5Ae_Y-4FDM0S85omvkQ

Motivačné video z Street workoutového ihriska v Piešťanoch:

 

Fotky: