Vila Trajan**

Rezervácia (Booking.com)

Check-in date
Check-out date

Adresa
Sad Andreja Kmeťa 11
921 29 Piešťany

Kontakt

Tel.: +421 33 775 31 11
E-mail: propatria@spapiestany.sk
URL: https://www.danubiushotels.com/sk/najdi-hotel-piestany/vila-trajanPopis

“V SRDCI PIEŠŤAN” Štýlový termálny hotel Vila Trajan sa nachádza v pešej zóne mesta Piešťany, len niekoľko krokov od kúpeľov. Túto elegantnú kúpeľnú budovu postavili v roku 1927 kúpeľnému lekárovi a balneológovi Dr. Cmuntovi, ktorý sa staral o pacientov na ostrove. Dvojhviezdičkový nefajčiarsky hotel je ideálnym východiskovým bodom, z ktorého môžu návštevníci objavovať Piešťany a okolie. Hostia si odpočinú na letnej terase alebo zrelaxujú v kúpeľnom parku pod starými stromami. V ich korunách sa ozýva vtáčí spev, v diaľke počuť volanie pávov a z času na čas i bažantov. Športoví nadšenci, ktorí sa chcú udržiavať v kondícii, tu majú všetko poruke: golfové ihrisko, tenisový kurt, petangové ihrisko, joggingové trasy, vodné športy a omnoho viac. Už samotná lokalita je plná relaxu: mesto Piešťany je presiaknuté zdravím, blahom a pokojom.

K dispozícii je 27 izieb a apartmán, kde sa ubytovaní hostia sa počas kúpeľného pobytu zobúdzajú do tichého, zeleného prostredia. Štandardné jednoposteľové a dvojposteľové izby, ako aj izby triedy Comfort, sú veľmi tiché, pohodlné a návštevníkom poskytujú všetko, čo potrebujú, aby si naplno vychutnali svoj relaxačný pobyt.

Liečebné ozdravné procedúry, pri ktorých sa využíva jedinečná termálna minerálna voda a sírne bahno, ako aj regeneračné a relaxačné procedúry, sú k dispozícii v kúpeľnom dome Napoleon Health Spa na Kúpeľnom ostrove vzdialenom len 300 m. Piešťanské kúpeľné procedúry zahŕňajú procedúru Kneipp a vodoliečbu, elektroliečbu a fototerapiu. Miestna termálna voda sa využíva pri liečbe a službách zameraných na uvoľnenie, revitalizáciu a fitness programy s wellness, masážami a kúpeľmi. Školení inštruktori ochotne poradia ohľadom osobných tréningových plánov.

Hostia si počas kúpeľnej dovolenky môžu vybrať spomedzi rozmanitej ponuky à la carte reštaurácie a kaviarne Excelsior v neďalekom Hoteli Jalta. Okrem miestnej a zahraničnej kuchyne si návštevníci môžu pochutiť na vegetariánskych, diétnych jedlách či jedlách pre seniorov. Reštaurácia ponúka aj bohatý šalátový bufet. Po procedúrach či cvičení môžu návštevníci relaxovať pri káve na letnej terase kaviarne Espresso.

Fotky

Mapa
[mapsmarker marker=”9″]