Hotel Máj ***

_MG_9410 copy 2

Fotky

 

 

 

 

Popis

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi. Hotel ponúka krytý bazén s vodou 32°C a slnečnou terasou, liečebné i exotické masáže, vírivka či perlička, zábaly, sauna či solárium a k tomu služby pre krásu, ako kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra… Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.

Hotel Máj je oddych a relax…
v mäkkom kúpacom plášti a papučkách zídete z izby do Relax & Beauty centra, kde Vás bude rozmaznávať usmiaty a ochotný personál. Čaká Vás krytý bazén 30 – 33°C so slnečnou terasou, jaccuzzi vírivka, fínska a infračervená sauna, solárium, Vibrofit, masáže, zábaly, kozmetika, manikúra, pedikúra…

Hotel Máj je pohoda…
podľa nespočetných recenzií a dotazníkov boli naši hostia nadšení usmievavými, ochotnými pracovníkmi na všetkých úsekoch a profesionálnymi kvalitnými službami, ktoré im naši pracovníci poskytli. Ak chcete len oddychovať a leňošiť, smelo do toho.

Hotel Máj je pohyb a zábava…
Ak sa vám zažiada aktivity, žiaden problém: požičovňa bicyklov, fitnes miestnosť, tanečné večery, bowlingová hodinka, dni krásy, cvičenie Škola chrbta, animačné programy, výlety do okolia, zimný štadión, Bowlingcentum, Squash klub, tenisové dvorce, volejbal a plážový volejbal, plavecký bazén 25 m, chodník pre cyklistov a kolieskové korčule – to všetko nájdete v hoteli alebo okruhu do 200 m

Hotel Máj je zdravie…
V hoteli pracuje štátom certifikované ambulantné „Centrum fyziatrie, balneoterapie a liečebnej rehabilitácie“. Odborný lekár (internista, reumatológ a FBLR) a tím vysokoškolsky vzdelaných fyzioterapeutov a zdravotníkov spolu s výborným prístrojovým vybavením sú zárukou kvalitnej liečebnej starostlivosti.

  • kúpeľné liečebné a preventívne pobyty (poúrazové a pooperačné doliečovanie, chronické problémy chrbtice a kĺbov a pod.)
  • rekondičné pobyty pre firmy a organizácie v zmysle Zákona 124/2006 o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

Okrem masáží sú využívané zábaly, vodoliečba, elektroliečba, inhalácie, liečba kyslíkom, laserterapia, Bioptron lampa, plynové injekcie individuálna rehabilitácia, skupinové cvičenie na suchu i vo vode a pitná kúra.

Hotel Máj je bezbariérový…
všetky izby a priestory hotela vrátane bazéna sú prístupné na vozíčku, 21 izieb má kúpeľňu pre vozičkárov. Využívajú nás združenia zdravotne postihnutých a s potrebami hanicapovaných hostí máme bohaté skúsenosti.

 

Booking

Search Hotels

Destination
Check-in date
Check-out date


Adresa
Hlboká, 49
Piešťany
921 01

 

Kontakt
Tel.: 033 / 774 12 02, 033 / 774 21 22
Fax: 033 / 774 31 12
E-mail: hotelmaj@hotelmaj.sk
Web: http://www.hotelmaj.sk

 

Mapa

 

Hodnotenie

Hodnotenie od návštevníkov
[Total: 1    Average: 4/5]