Spa Hotel Grand Splendid ***

Adresa
Kúpeľný ostrov 34
921 29 Piešťany

Kontakt
Tel.: +421 33 775 41 11
E-mail: splendid@spapiestany.sk
URL: https://www.danubiushotels.com/sk/najdi-hotel-piestany/spa-hotel-splendid

Popis

Trojhviezdičkový hotel Grand Splendid, jeden z najlepších liečebných kúpeľných hotelov v Piešťanoch, je moderný hotelový komplex zasadený v prostredí starých stromov na cípe Kúpeľného ostrova, len niekoľko metrov od deväťjamkového golfového ihriska. Dvere tohto liečebného kúpeľného hotela sa prvý raz otvorili v roku 1970 a návštevníci centra Balnea Health Spa, ktoré s hotelom spájala chodba, si mohli zvoliť z ponuky jedinečných liečebných a relaxačných procedúr. Keďže je hotel tiež prepojený s rozsiahlym Kongresovým centrom, kde sa konajú koncerty a konferencie, hostia týchto podujatí si následne môžu vychutnať wellness a relax: športové zariadenia, skvelé reštaurácie, večerné kultúrne a spoločenské podujatia, wellness a fitness centrum, liečebné kúpele, a to všetko na jednom prekrásnom zelenom ostrove na Váhu.
Kúpeľný hotel Grand Splendid ponúka ubytovanie v 304 nefajčiarskych izbách, vrátane 19 apartmánov. Izby sa nachádzajú v dvoch krídlach, pričom k izbám z krídla Splendid a Grand patria aj balkóny s romantickým výhľadom na zelený Kúpeľný ostrov.
Hotel sa pýši dvoma veľkými kúpaliskami, krytým a vonkajším. Hostia si vychutnávajú relaxačný účinok termálnej vody a široký výber wellness masáží, kúpeľov, či liečebných kúr, pri ktorých sa využíva prvotriedna kozmetika Babor. Tréneri vo fitnes centre ponúkajú osobné poradenstvo a tréningové plány. Efektívnou súčasťou kúpeľného rezortu na chudnutie je tiež aqua fitness. Po hodinách cvičenia a športovom vyžití na ostrove hostia zaručene odídu v lepšej kondícii.

Mapa
[mapsmarker marker=”7″]

 

Naše hodnotenie
Hodnotenie od návštevníkov
[Total: 1   Average: 5/5]