Cez víkend si zalyžujete na Bezovci aj v Kálnici, v sobotu sa na Bezovci konajú verejné preteky

Počas víkendu 11. a 12. februára si môžete užiť lyžovačku na Bezovci aj v Kálnici. V stredisku Bezovec sú v prevádzke tri vleky a zjazdovky. V sobotu podvečer si môžete tiež zasúťažiť na verejných lyžiarskych pretekoch s názvom Bezovec Cup – Memoriál Miška Pikusa. V stredisku Kálnica pre vás chystajú v sobotu okrem dennej a večernej prevádzky aj supernočné lyžovanie od 22:00 h do 24:00 h.

plagat_BezovecCup17

Na Bezovci je na zjazdovkách 30 až 40 cm technického snehu. V prevádzke sú vleky LV200 na zjazdovke Dedovka, LV300 na Chirane a LV500 na najnáročnejšej Päťstovke.

Lyžiarska a snowboardová škola – Rastislav Martančík, Lyžiarsky klub LK Bezovec Piešťany a Lyžiarske stredisko SKI BEZOVEC pripravujú v spolupráci s partnermi na sobotu 11. februára Verejné lyžiarske preteky Bezovec Cup – Memoriál Miška Pikusa. Súťažiť sa bude v troch mužských a jednej ženskej kategórii, pretekať sa začne v čase od 17.00 hodiny. Večerné lyžovanie sa tak posúva a začína o 19:00 h.

V Kálnici je podľa informácií na webstránke strediska 50 cm snehu a veľmi dobré podmienky. V ďalších dňoch má prísť podľa predpovede meteorológov k otepleniu, keď by mali denné teploty dosiahnuť až 10°C.

-red-